HiCenter

בואו להכיר את החברות שלנו .

טנקיו מובילה מהפכה אמיתית בעולם תחנות הדלק ומאפשרת את תהליך התדלוק המהיר בעולם. המערכת עושה שימוש במידע ממצלמות האבטחה ומקורות מידע שונים הקיימים בתחנות הדלק ובאמצעות בינה מלאכותית.

המערכת של טנקיו פעילה במאות תחנות דלק והחברה משתפת פעולה עם החברות המובילות בעולם להפצה והתבססות בשוק העולמי ומספקת כלים לייעול פעילותן.

 

קרא עוד

סיטבק לוקחת את בריאות העובד באופן אישי! המערכת אותה סיטבק פיתחה כוללת כרית חכמה אשר מנטרת את איכות הישיבה של המשתמש ונותנת לו פידבק בזמן אמת על ישיבה ממושכת ולקויה.המידע עובר לאפליקציה שם המערכת 

ממליצה למשתמש על פעילויות ספורטיביות המתאימות לצרכים שלו. מערכת סיטבק+ מתממשקת גם לשעון חכם ועוזרת בניתוח המידע וההמלצות.

קרא עוד

מערכת בטיחות וניהול ימי מתקדמת המאתרת ומונעת מפגעי בטיחות על האוניות. המערכת מבוססת AI ומתריעה בזמן אמת לצוות הספינה על תקלות טכניות, התנהלות הצוות (לדוגמה: עובדים עם או בלי קסדה)

המערכת מאפשרת בקרת וידאו וניתוח נתונים לשיפור תנאי הבטיחות בספינה ולחסכון בהוצאות בגין תביעות, נזקים, פציעות וכו'.

קרא עוד

FlowMed developed a robotic system that facilitatesa nonstop, regulated, flow of medical solutions (continuous irrigation) for surgeries that require a continuous flow of solution throughout the surgery.

קרא עוד

הטבע שלנו מזוהם והמצב מחמיר משנה לשנה, האשפה נערמת, זורמת במורד נחלים ומגיעה לים. הזיהום מפוזר על שטחים פתוחים ומיקומו אינו ידוע מראש.

Clean Coin מפתחת פלטפורמה אשר מאפשרת למשתמשים לסמן נקודות מלוכלכות ולאחרים לראות אותן על המפה, ללכת לשם, לנקות ולקבל תשלום.

ומנגישה את הקהילה עם ארגונים רלוונטיים לאיתור וניקוי האשפה בשטחים הפתוחים ביעילות מרבית

קרא עוד

מפתחת תוכנה מבוססת AI אשר הופכת כל מצלמה פשוטה למכשיר מדידה תלת- ממדי. הטכנולוגיה/ תוכנה מחשבת מיקום וכיוון מדויקים של אובייקטים ומאפשרת להטמיע חיישני תמונה בעזרת מצלמה פשוטה

המותקנת על רובוט בעלות נמוכה משמעותית, ומעלה את איכות הראייה ב-3D בצורה משמעותית. אין צורך בחומרה מיוחדת, עובד עם המצלמה הפשוטה והזולה ביותר ולכן מפשט כל פתרון רובוטי.

קרא עוד

3DFY הינה חברה מגובת קרן הון סיכון, המפתחת טכנולוגיה ייחודית ליצירת מודל תלת מימד באיכות גבוהה (כרגע ב- stealth mode).

קרא עוד

פלטפורמת מבוססת AI לסיוע במקרים של חרדה, דכאון ,סטרס, חוסר ודאות, שחיקה מקצועית Interface Massaging – תוכן שיחתי המבוסס על פרוטוקולים מהקליניקה בתחומי NLP, CBT, Mindfulness

המטופל מקבל המלצות לתרגול ושעורי בית.

קרא עוד

חברת Paragate מפתחת פתרון לבעיית הגודש בבתי החולים, ובפרט – למחלקות הפנימיות המלאות בחולי כשל לב וכליות הסובלים מגודש נוזלים ומצוקה נשימתית, החוזרים פעם אחרי פעם לטיפולים אקוטיים שאינם פותרים את המחלה הכרונית. Paragate פיתחה מערכת מושתלת המהווה

"מסלול עוקף כליות" מכאני המפנה באופן מבוקר את הנוזלים העודפים, וכל זאת מבלי לגעת בלב, בכלי הדם או בכליות. המערכת מאפשרת שילוב של טיפול אקטיבי ורציף בחולה בעודו בבית, בנוסף ליכולות הניטור, ובכך יכולה לשמר את איכות חיי החולה ולהוריד את תכיפות האשפוזים.

קרא עוד

חברת SequelCare מפתחת פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת לנהל את תהליכי השיקום והבראה בתחום בריאות הנפש באופן פשוט וחכם. הטכנולוגיה של החברה שמה את האדם במרכז ומחברת את כלל המעגל הטיפולי (כולל בני משפחה מטפלים) סביב תכנית טיפול מאוחדת.

הפתרון של SequelCare משלב פרוטוקולי טיפול מתוקפים, מותאמים אישית לפרט והמתעדכנים על בסיס נתונים digital bio-markers.

קרא עוד

הפקה של מפות תלת ממד באיכות גבוהה, מתמונות יבשתיות ואוויריות סטנדרטיות ללא כל התערבות אנושית. הטכנולוגיה מבוססת על איסוף ומיפוי דאטה, עיבוד תמונה ואלגוריתם המאפשר ליצור במהירות מדויקת ואוטומטית מפות גיאוגרפיות בתלת מימד (Google Earth 3D).

יתרונות המערכת:
חסכון משמעותי במשאבי כ"א- כיום, הצוותים התפעוליים אחראיים על האופרציה בכל אחת מן תחנות הקצה של חברות אנרגיה . ניהול ומיפוי חזותי של תחנות הקצה בענן אשר לא קיים היום בתחנות.

קרא עוד

פרופיליטי מפתחת פתרונות predictive analytics for healthcare במטרה לתמוך בתוכנית טיפולית המתאימה ביותר לחולה הספציפי. המערכת מתמקדת בבני הגיל השלישי שעוברים פרוצדורות שונות בבתי החולים ולאחריהן צריכים להחליט על המשך טיפול בקהילה.

בצומת הזו, פרופיליטי מספקת מערכת אנליטית מבוססת BIG DATA של אנשים שעברו תהליכים דומים, ובאמצעות בינה מלאכותית מסייעת לגורמים המקצועיים לקבל החלטות על המשך הטיפול. האלגוריתמים המתקדמים של המערכת הופכים את מיליוני רישומי המטופלים לעשרות אלפי פרופילים ומאפשרים להיעזר בקבוצת הדמיון הטובה המתאימה ביותר על מנת לקבל את ההחלטות המתאימות ביותר עבור האדם עצמו.

קרא עוד

פעילויות תחזוקה הן עניין מורכב, במיוחד כשמדובר במערכות Production. החל מהשבתה של אפליקציה לצורך עדכוני אבטחה דחופים ועד שדרוג מערכות הפעלה לחוות שרתים שלמה.

התהליך נוטה להיות ידני, מסורבל ונגוע בתקלות. ריבוטו, פלטפורמת ה Ops הדיגיטלית, הופכת את התהליך לפשוט ואוטומטי, כדי שיוכל לרוץ ברקע בזמן שאתם מתמקדים במה שחשוב באמת.

יתרונות המערכת:

  • אינטגרציה קלה עם מערכות מוכרות ומערכות שפותחו בתוך הארגון
  • אוסף תהליכים מוכנים מראש, עבור פעילויות תחזוקה נפוצות
  • ממשק מוכר, דמוי kubectl, ותמיכה במתודולוגיות GitOps
  • בנוי במיוחד לתחזוקת מערכות – לא עוד מערכת CI / low code / remote execution
קרא עוד

NayamWings LTD הינה חברת הזנק המפתחת מערכת הנעה בעזרת הרוח לאוניות סוחר. המערכת מבוססת על כנף קשיחה, אסימטרית, בעלת 3 דרגות חופש, המנוהלת אוטונומית

ומפיקה ביצועי הנעה גבוהים בצורה יוצאת דופן בהשוואה לטכנולוגיות בתחום.

קרא עוד

Structure Pal מפתחת תוכנה מבוססת AI לאוטומציה ואופטימיזציה של תכנון מבני בטון למהנדסי מבנה. המערכת מאפשרת מיכון והתייעלות בתהליך עיצוב המבנים, זמן תכנון מהיר יותר,

חסכון משמעותי בשימוש בבטון מזוין . אנו מספקים למהנדסי השלד של עולם הבניה כלים מבוססי בינה מלאכותית המאפשרים להם לחסוך בכמויות הבטון הנדרשות להקמת מבינים ללא פגיעה בתהליך התכנון וללא צורך בלמידת תכנות חדשות. בעזרת כלים אלו יכול המהנדס לחסוך עד 50% מזמן עבודתו וכן עד 15% מכמות ועלות הבטון בפרויקט המתוכנן.

קרא עוד

Level Hydrofoils מקדמת את הדור הבא של כלי התחבורה הימיים. כלי שייט מרחפים (היידרופוילים – סנפיריות) תפסו נדבח משמעותי בזירת כלי השייט התחרותיים בזכות היעילות יוצאת הדופן אשר הם מעניקים לכלי השייט – אך הם טרם חלחלו מטה, לשימוש המוני ונפוץ.

באמצעות ארכיטקטורה ואלגוריתמיקה בקרה ייחודיות, אנו בלבל הידרופוילס מורידים באופן משמעותי הסיבוכיות וחסם השימוש בהדרופוילים ובכך תורמים לכדי אימוץ רחב יותר של יתרונות הטכנולוגיה.

קרא עוד

Via Surgical מציעה מערכות קיבוע דמוי תפר לרקמות רכות לשווקים לפרוסקופיים ואורתרוסקופים. החברה מספקת מערכות קיבוע עם תפר ייחודי המתאים לתיקון רקמות רכות, מאחר והשימוש ב"נעצים" לא מתאים לרקמה רכה.

החברה המציאה "אקדח תפרים" מכני אשר "פעולת התפירה" רכה יותר עבור הרופא להבדיל מהפעולה הסיבובית/ פעולת הברגה של "אקדחי הסיכות/ ברגים" הקיימים היום. חזון החברה לשנות לחלוטין את הגישה המסורתית באורתרוסקופיה. הפתרון פחות פולשני (לעומת השרוול המסתובב) ומאפשר ריפוי מתקדם והתחדשות הגידים.

קרא עוד

Innosphere פיתחה מכשיר רפואי לביש לטיפול בתסמיני הפרעת הקשב והריכוז על ידי שיפור הפעילות העצבית באזורים ממוקדים במוח. מדובר במכשיר רפואי חדשני ומוכח קלינית לגירוי מוחי חשמלי לא פולשני,

תוך שימוש באלגוריתמי בינה מלאכותית להתאמה אישית לטיפול בהתמודדות עם הפרעת הקשב והריכוז.

קרא עוד

Ultrasenic הינה חברת הזנק אשר מפתחת חיישני CMOS בעלי ביצועים משופרים, עלות נמוכה ובטוחים לעיניים.

 

קרא עוד

Atvisor.AI היא פלטפורמת בריאות דיגיטלית מבוססת בינה מלאכותית התומכת באיתור, בחירה ורכישה של עזרים וטכנולוגיות מסייעות. הפלטפורמה מסייעת לאנשי מקצועות הבריאות המומחים בתחום הטכנולוגיה

המסייעת ולמשתמשי הקצה – אנשים עם מוגבלויות, קשישים ובני משפחותיהם בתהליך קבלת ההחלטות לגבי לפתרונות טכנולוגיים מסייעים ומאפשרת רכישה של המוצרים הנבחרים באופן מקוון, מספקים מהארץ ומהעולם.

קרא עוד

בכל רגע נתון מפליגות על פני הימים והאוקיינוסים כ- 90,000 אוניות צי סוחר, במטרה להעביר סחורות ומוצרי צריכה מסביב לעולם. אוניות משא אלה צורכות מעל ביליון טון דלק מדי שנה, ומשפיעות משמעותית על עתודות משאבי הטבע העולמיים ועל האוויר שאנו נושמים.

השפעת צי הסוחר על זיהום האוויר העולמי גבוהה באופן משמעותי מזו של כל המכוניות בעולם (15 האוניות הגדולות בעולם מזהמות את האוויר יותר מכל המכוניות על פני כדור הארץ).
דלק הינו ההוצאה הגדולה ביותר באנייה, ויכול להגיע לכדי יותר ממחצית מעלויות התפעול. שיפור נצילות ההנעה של התחבורה הימית יכול להשפיע באופן משמעותי על צריכת הדלק העולמית, ולהפחית את זיהום האוויר וההתחממות הגלובלית באופן ניכר.

Marine Edge מאמינה שקיימות התחבורה הימית העולמית הינה הכרחית לעולם טוב יותר, ושמה לה כחזון לשפר את יעילות מערכות ההנעה של אוניות הסוחר במטרה לחסוך עשרות ביליוני דולרים מידי שנה לשוק זה. הפתרון החדשני והמיוחד שפותח (PowerEdge), מבוסס אלגוריתמי ML, מיועד למסעות הארוכים של אוניות המטען, וצפוי לחולל מהפכה בתעשייה הימית המסורתית עם פתרון חסכוני ונקי יותר. היכולת להתאים לכל אנייה בכל גודל ולכל סוג דלק, תאפשר לבעלי הציים ליישם טכנולוגיה חסכונית ונקייה יותר בעשרות אלפי האוניות המפליגות על פני הימים.

 

קרא עוד

HAAT פלטפורמה המקשרת בין לקוחות, בעלי מסעדות ושותפי משלוחים בצורה היעילה ביותר ובעלות נמוכה. המערכת מאפשרת תמיכה בכתובות לא מוגדרות , תשלום במזומן/כ.א, קבלת עדכונים בזמן אמת ללקוח ולמסעדות, קשרי לקוחות באמצעות צ'ט-בוטים המבוסס-קישור אנושי.

המערכת משתמשת בבינה מלאכותית לתכנון יעיל של מסלולי אספקה וחיזוי דרישה, לחזות מגמות מזון ולמיין את העדפות הצרכנים.

קרא עוד

Contilt מחוללת מהפכה בדרך בה אנו יוצרים וצורכים תוכן. בעזרת הטכנולוגיה הייחודית של קונטילט המאפשרת הבנה וכתיבה של שפה טבעית, הפלטפורמה מאפשרת אוטומציה משמעותית של תהליכי יצירה וצריכה של תוכן, דבר המאפשר חיסכון בזמן ובעלות

ומוביל לשיפור באיכות במגוון רחב של משימות מעולמות התוכן. תוסף הדפדפן של קונטילט מאפשר סיכום וניתוח תוצאות חיפוש, סיכום דינמי של מאמרים ברשת כתיבה אוטומטית של משפטים.

קרא עוד

Bright LED develops, manufactures, and sells LED lighting solutions. The company focuses on the street lighting market, offering high-efficiency, smart LED luminaries. Bright LEDs offerings include proprietary heat-dissipation technology and comprehensive solutions for the optical, thermal, and electrical aspects of its products. Bright LEDs second-generation product line is a system designed to serve as a gateway for smart cities and an IoT hub, enabling connections between an unlimited number of sensors, cameras, and applications. External inspectors in real-field installations have demonstrated that the companys products can provide energy savings of up to 65% while improving the quality of illumination and meeting or exceeding current market lighting standards.

קרא עוד

The world’s biggest offshore fish farm in open ocean production. The company developed marine agriculture systems by using advanced developments that enable control and inspection over the location of the marine cultivation cells, feeding the fish and their development.

The fish farm developed by the company is intended to respond to the increasing global fish consumption – the increase in global fish consumption is higher than the natural increase in the population and, in addition, as of 2012, marine agriculture production has risen higher than red meat production

Gili Ocean’s products constitute an auxiliary tool in developing and improving blue economy – An economy based on the durable use of marine sources in a manner that results in economic prosperity and an expansion of resources.

In 2015, the company was chosen as breakthrough technology for the solution of the problem of hunger and received a grant from the European Union’s “Horizon 2020” Program – A framework program for studying development and innovation, one of the largest international programs for industrial and scientific cooperation.

קרא עוד

GBooking is like Amazon for the services market: it allows consumers to search, compare and book a wide range of services on the web. It is designed for small and medium enterprises, like car repair, beauty salons, dentist care etc. GBooking increases customer reach for businesses, optimizes prices by proprietary stochastic algorithm and propagates discounts to partners’ sites. It integrates with search engines, business directories and coupons sites, empowering search results by GBooking widget.

קרא עוד

RescueDose is a medical device company developing compact robotic devices for ready-to-use, automated dispensing of liquid medication or radiopharmaceutical agents. The company develops a line of products for syringe-filling systems. The RescueDose solution is suitable both for ampoules and vials, and provides precise dosage and dilution measurements to help ensure maximum safety for the patient and eliminate potential dosage errors. The syringes issued by the RescueDose system are filled in sterile conditions and labeled to ensure correct identification of the patient or procedure. The RescueDose management software is user-friendly and can be easily integrated into existing medical IT infrastructure.

קרא עוד